"Chci, aby bylo jasno. Nyní žádné drogy neberu," uvedla v rozhovoru Courtney. "Podstoupila jsem detoxikační kúru. Beru anxiolytika, která mám předepsaná, ale dnes je užívá skoro každý. Drogy koupené na ulici už neberu," dodala Courtney.

Dcera je doma, ale bez matky

Kvůli předávkování byla zpěvačka v říjnu hospitalizována v nemocnici poté, co ji zadržela policie při pokusu vloupat se do jednoho domu. Courtney byla tehdy skutečně předávkována látkou, která se podává pacientům trpícím rakovinou a má podobné účinky jako heroin.

Její jedenáctiletá dcera Frances, která byla přítomna okamžiku, kdy se Courtney předávkovala, nyní žije ve svém domě, ovšem bez matky. O holčičku se stará babička z otcovy strany, chůva a sestra Loveové.

Courtney je dobrá matka

Courtney se snaží celou záležitost před dcerou zlehčit: "Je to poprvé, co se dcera zúčastnila jedné z mých krizí. Udělala jsem si z toho legraci. Řekla jsem jí, že to bude špinavá aférka, ze které mi bude na zvracení, ale všechno dobře dopadne," uvedla Courtney pro časopis People.

Malá Frances prý sama řekla, že Courtney je dobrá maminka. Zpěvačka prohlásila, že proto, aby jí dcera byla znovu svěřena do péče, udělá vše, co bude možné.