"Záda se mi opět ozvala. Mám vyhřezlé plotýnky a už to bylo k nevydržení," řekla Novinkám Libuška Vojtková. "Dostala jsem do zad několik injekcí a nějaký čas si musím dát pohov a kolegyně z muzikálu jen sledovat," vysvětluje.

"Snad za týden bych chtěla zkusit tančit, uvidíme jestli budu fit. Premiéru bych si už zažít určitě chtěla," dodala Libuška na akci připravovaného muzikálu Baron Prášil.

Marta Jandová, Hanka Křížková a Kateřina Brožová

Marta Jandová, Hanka Křížková a Kateřina Brožová alternují v roli Evelíny.

FOTO: Michaela Feuereislová

S indispozicí bojuje také bývalá porotkyně SuperStar Marta Jandová. "Mám chřipajznu, ale práce tolik, že o vyležení nemůže být řeč," prozradila. "Hodně se mi virózy vrací. To asi znají všichni zaneprázdnění lidé, kteří si nemůžou dovolit luxus týden ležet doma a přecházejí to," dodala.

Marian Vojtko, Daniel Hůlka s přítelkyní Šárkou Vaňkovou a Pepa Vojtek s manželkou Jovankou

Marian Vojtko, Daniel Hůlka s přítelkyní Šárkou Vaňkovou, Pepa Vojtek s manželkou Jovankou a tanečnicemi

FOTO: Martin Polák

Muzikál Baron Prášil bude mít premiéru 25. února. Zda se v titulní roli objeví Dan Hůlka, Pepa Vojtek nebo Marian Vojtko je zatím ve hvězdách. To rozhodne režisér představení Filip Renč společně s producentem Oldřichem Lichtenbergem. "Když mi premiéru nabídnou, budu rád. Určitě se ale neoběsím, když to bude zpívat třeba Dan," dodal se smíchem Vojtek.