Dara Rolins se snaží svůj půdní byt v pražských Dejvicích prodat skoro tři roky. Marně. Původně se ho přes realitní kancelář snažila prodat za jedenáct miliónů, teď už je na osmi. A stále nic. Zájem Krainové by jí vytrhl trn z paty. Podle realitních agentů je totiž byt zpěvačky takřka neprodejný. "To je byt tak pro zlatou mládež. Pro mladého zbohatlíka, který neplánuje rodinu," řekl Novinkám odborník.

Simona Krainová na otevření obchodu s bytovými doplňky

Simona Krainová na otevření obchodu s bytovými doplňky

FOTO: Michaela Feuereislová

Krainová by koupí bytu Dary Rolins rozšířila svůj byt o dalších 120 metrů. "Království" zamilovaného páru modelky a podnikatele by tak mělo skoro 250 metrů.  Informace o zájmu Krainové koupit byt Dary vypustil architekt Petr Šulc, který v pražských Holešovicích otevřel luxusní obchod s designovými doplňky a měl by mít na starosti rekonstrukci bytu Krainové.

Simona Krainová s přítelem Karlem Vágnerem na otevření obchodu s bytovými doplňky

Simona Krainová s přítelem Karlem Vágnerem na otevření obchodu s bytovými doplňky

FOTO: Michaela Feuereislová

"S Darou jsem v jednání. Nic domluveno není. Je pravda, že zájem s přítelem máme, ale nic nás s Kájou netlačí. Zatím nic nekupujeme," vysvětlila Krainová. "Realitky jsou plné krásných bytů a domů. Takže není nikde dané, že Petr bude rekonstruovat právě byt po Darince," dodala topmodelka.