"Ano, čekám miminko. Na miminko se moc s Járou těšíme a jsme neskutečně šťastní," řekla Novinkám Česká Miss Lucie Hadašová. Momentálně tráví Lucie společnou dovolenou s přítelem Jardou Bednářem, jeho sestrou Gábinou a jejím manželem hokejistou Honzou Bendou v Dubaji.

"Akorát to slavíme. Je to super. Lucku má celá naše rodina moc ráda, je to super holka. Mimčo bylo plánované a moc se na něj těší," řekla Novinkám Jardova sestra Gábina Bendová. Zda to bude holčička nebo chlapeček, zatím pár netuší.

Jaroslav Bednář (vlevo) se raduje se svým spoluhráčem ze Slavie Petrem Kadlecem z branky do sítě Plzně ve čtvrtfém semifinále.

Jaroslav Bednář (vlevo)

FOTO: Petr Eret, ČTK

Hadašová žije s Bednářem skoro dva roky. Odloudila ho zpěvačce Heleně Zeťové, která se s rozchodem dlouho nemohla vyrovnat. Před Zeťovou žil hokejista s Darou Rolins, se kterou byl dokonce zasnoubený. S exmanželkou Martinou má dceru Natálku, s níž má Hadašová krásný vztah.

V současnosti žije s Bednářem v ruském Novgorodu, za který hokejista hraje. Kvůli lásce odsunula modeling na druhou kolej. "Dřív jsem chodila práci naproti, teď už to tak není. Zajímá mě vztah s Jardou a studium," řekla před časem Novinkám Hadašová.