Zpěvačka dostane děvčátko prý už na jaře příštího roku. Hned poté, co se s manželem, režisérem Guyem Ritchiem, shodnou na vhodné kandidátce.

Sláva se podepsala na jejím zdraví

"Zřejmě si za všechno můžu sama," svěřila se přátelům kontroverzní zpěvačka. Kvůli snaze zůstat na výsluní slávy byla a je ochotna týrat vlastní tělesnou schránku až nad přípustné meze. Poruchy v menstruačním cyklu na sebe nedaly dlouho čekat. Zároveň s nimi klesala i možnost úspěšného početí.

Lámat věci přes koleno v žádném případě nechce. Pouze se snaží vyhovět manželovu přání mít vlastní dcerku. Legitimního syna Rocka se dočkal. I když vyženěnou Marii Lourdes už pokládá za vlastní, údajně stále žárlí na jejího biologického otce, fitness trenéra Carlose Leona. Adoptované děvčátko by mělo navíc posílit manželský svazek.

Adpocí vykonají dobro

Nejde ale jen o to. Jak Madonna tak Guy se v poslední době stali skalními vyznavači židovského esoterického učení kabala. A z něj mimo jiné vyplývá, že každý, kdo se rozhodne pro adopci, v podstatě učiní jeden z nejzáslužnějších skutků. Oprostí se od vlastní sobeckosti a přízemnosti a dosáhne vyšší duchovní úrovně.