"Hodně pila a asi to na ni bylo moc. Zkolabovala a tak jsem radši přivolal záchranku. Měl jsem o ni vážně strach," řekl Novinkám Sámer Issa, který slavnostně pokřtil DVD Zlatá noc se záznamem svého vánočního koncertu. "Dopadlo to dobře a je v pohodě doma," dodal Issa v pozdních nočních hodinách.

Maminka a bratr Sámera Issy Marwan se synem na křtu DVD Sámera Issy Zlatá noc

Maminka a bratr Sámera Issy Marwan se synem na křtu DVD Sámera Issy Zlatá noc

FOTO: Michaela Feuereislová

Sámera na křest přišla podpořit celá rodina - bratr Marwan se synem i maminka. Ta ale opustila k.u. bar mezi prvními. Jela domů hlídat syna Sámerovi nejlepší kamarádky, exotické modelky Ndeshi Panda Nangolo Sebastiana. "Já dneska pařím a mám super hlídání," prozradila Ndeshi.

Modelka Ndeshi Panda Nangolo se synem Sebastianem na křtu DVD Sámera Issy Zlatá noc

Modelka Ndeshi Panda Nangolo se synem Sebastianem na křtu DVD Sámera Issy Zlatá noc

FOTO: Michaela Feuereislová

Sámer zcela mimořádně neměl na křtu žádnou ze svých současných přítelkyň ani milenek. "Exmilenky tu nějaké jsou, ale to je vše. S Pavlou už jsme spíš kamarádi. Nikoho teď nemám a vážný vztah nehledám. Ještě si chci minimálně pět let užívat a pak budu přemýšlet o rodině," prozradil Sámer.

Martina Balogová a manželem Pepou na křtu DVD Sámera Issy Zlatá noc

Martina Balogová s manželem Pepou na křtu DVD Sámera Issy Zlatá noc

FOTO: Michaela Feuereislová

Vánoční DVD pokřtili majitel internetové televize Roman Anton a zpěvačka Martina Balogová, která se Sámerem na křtu také zazpívala. Martina prozradila, že po krátkém pobytu v Praze se odstěhovala s rodinou zpátky do Ústí nad Labem. "Kvůli kariéře jsem chtěla být v Praze. Už jsme ale zpátky v Ústí. Syn hodně plakal a nemohl si v Praze zvyknout," prozradila Balogová důvod stěhování.