"O podobném pořadu jsme uvažovali již delší dobu, zejména mladí diváci mají zájem o tento typ programu. Půjde o svěží a dynamický magazín, díky kterému budou ti, kteří ho sledují, zaručeně in", řekl k novému projektu šéfredaktor vlastní tvorby Primy Radomír Šofr.

Krainová se zlepšila

"Když jsme uvažovali o tom, kdo by měl takovýmto magazínem provázet, padla volba na Simonu Krainovou, která je v módě, módních trendech i v showbyznysu vlastně doma. Za dobu, kdy u nás Simona moderuje Někdo to rád horké, udělala velký pokrok a je čas dát jí nový prostor, který bude ještě lépe vyhovovat jejímu naturelu a umožní jí další rozvoj," dodal Šofr.

Název pořadu neprozradila

Simona Krainová se na nový pořad moc těší. "Nebudu zatím z naší kuchyňky moc prozrazovat, i název si ještě nechám pro sebe, ale bude to pořad, kde si vybere každý, kdo se zajímá o novinky ze zákulisí módy a stylů a je zvědavý na to, co si myslí ti, kteří módě v širším slova smyslu udávají tón. Pořad se naplno rozběhne začátkem příštího roku a vzhledem k tomu, že půjde o týdeník, bude to znamenat hodně práce. To je také důvodem, proč se v novém roce už na obrazovce neobjeví můj dosavadní pořad Sauna - Někdo to rád horké."