O novém vztahu Libušky a Mariána se začalo spekulovat na konci loňského roku na vánočním večírku divadel Broadway a Hybernia. Tanečnice a zpěvák se od sebe nehnuli ani na krok a pohledy mluvily za ně. Společně dorazili také před několika dny na narozeninovou párty do Silwer cafe.

Marian Vojtko a Libuška Vojtková na vánočním večírku divadel Broadway a Hybernia popíjeli hruškovice

Marian Vojtko a Libuška Vojtková na vánočním večírku divadel Broadway a Hybernia

FOTO: Michaela Feuereislová

Libuška vztah se svým muzikálovým kolegou ale popírá. "Jsme jen výborní kamarádi, nic víc," řekla Novinkám. Stejně ale zapírala i začínající vztah s tenisovým trenérem Janem Brožem, když je paparazzi načapali na vycházce v Zoo. Také tvrdila, že jsou jen kamarádi. Až o několik měsíců později vztah přiznala.

Libuška Vojtková, koproducent muzikálu Děti ráje Petr Dodal a Marian Vojtko na Silwer párty

Libuška Vojtková, koproducent muzikálu Děti ráje Petr Dodal a Marian Vojtko na Silwer cafe párty

FOTO: Michaela Feuereislová

"V divadle to ví každý. Chodí spolu za ruce a polibky jsou na denním pořádku. Neustále vrkají," řekl Novinkám jeden z účinkujících připravovaného muzikálu Baron Prášil. Maroš se alternuje s Danem Hůlkou v titulní roli a Libuška v muzikálu tančí.

 "Líba je buď v divadle nebo se synem Matesem. Kde jinde by našla chlapa než v Hybernii. I minulého přítele Honzu Brože potkala v našem divadelním baru, přišel tam za kamarádem,|" dodal zdroj z divadla Hybernia.

Vojtková má za sebou dvě nepovedená manželství. Vdaná byla za Dana Hůlku a Pepu Vojtka, kterému porodila syna Matyáše.