"Jestli firma pustila informaci o krádeži a následném nalezení mého auta do novin, chápu to. Udělala bych to samé. Mé auto našli za pár hodin a to je pro ně dobrá reklama. Ale že bych si hrála kvůli pár desítkám tisíc já s ohněm, obelhávala policii, užívala si několik výslechů a komedii v brutální zimě v lese, kde auto našli, je tedy pěkná blbost," řekla Novinkám Dara Rolins na zahájení lyžařské sezóny ve Špindlerově mlýně.

I když její vůz Audi byl nalezen, Dara si ho moc neužije. "Bohužel je zásadní problém s motorem a tak mám po autě, které bylo v podstatě nové. Ještě jsem neměla ani doplacený leasing. Naštěstí bylo pojištěné a tak budu kupovat nový vůz," řekla Dara. "Jediné z čeho mám radost je, že v autě zůstaly vánoční dárky."

Dara Ski opening ve Špindlerově mlýně moderovala. Přijela se svými tanečnicemi a manažerkou Evou Skalovou. V hotelu Praha, kde je ubytována, se jí vrátily vzpomínky na loňské Vánoce, které tady trávila. "Měli jsme krizi s přítelem Matějem a i Štědrý den jsme trávili od sebe. Já měla dámskou jízdu a s kamarádkou a dcerou Laurou jsme byly ve Špindlu," prozradila Dara.

Letos bude rodina pohromadě. "Štědrý den budeme trávit u maminky Matěje," říká Dara. Po Novém roce se ale zase rozdělí. Oba poletí na dovolenou, ale každý jinam. Dara s dcerou Laurou a manažerkou Evou si budou užívat na Floridě a Matěj letí na pánskou jízdu do Indie.