Nadšenec do aut, který získal mezinárodní věhlas jako komik Mr. Bean, v srpnu vyvázl jen s jizvami a modřinami, když se svým drahým audi vrazil do popelářského vozu před svým domem v anglickém Northants. A zdá se, že je opět pronásledován smůlou, stejně jako jeho nešikovné alter-ego.

Motor v jeho závodním veteránovi značky Jaguar, který byl v té době zaparkovaný na jedné z londýnských ulic, se totiž samovolně vznítil. "Všichni paparazziové čekali před restaurací Cipriani, když se v tom autě dole na ulici vznítil motor," řekl jeden z fotografů agentuře Wenn.

Poruchy a nehody za milióny

"Rowan zvedl kapotu a snažil se hasicím přístrojem uhasit plameny. Nakonec však musel zavolat asistenční službu," dodává svědek. Později už si Atkinson jen vytáhl zavazadla z kufru svého luxusního jaguáru a čekal na odtahové vozidlo.

Hvězda filmu Johnny English už "prodělala" několik autohavárií. Jednou Atkinson naboural svůj vůz Aston Martin V8 za 160 000 liber (4,5 miliónů korun) a podruhé McLaren F1 za milión dolarů (více než 17 miliónů korun).