Pozici zadala sociologická univerzita v Leedsu a nový zaměstnanec se stane státním zaměstnancem, tudíž ho budou financovat lidé přímo ze svých daní. Jeho hlavním úkolem bude vyzpovídat 300 striptérek v oblasti Severní Anglie okolo Leedsu. 

Plat je za toto povolání vskutku pohádkový, celých 31 513 liber, což se rovná 900 000 korunám. Cíl studie je pro pracovníka velmi zřejmý. Musí zjistit, z jakých sociálních podmínek vzešly tyto dívky, odkud pochází, jaké jsou jejich pracovní podmínky a zjistit nakolik stoupl počet podniků ve kterých jsou striptérky a společnice něčím běžným.

Práce pro flákače

Inzerát požaduje od úspěšného žadatele jediné - předchozí zkušenosti s nějakým výzkumem v oblasti erotického a sexuálního průmyslu.

Předsedkyně Aliance daňových poplatníků Susie Squireová však s vytvořením pracovní pozice ani v nejmenším nesouhlasí: "Je to totální ne-práce, která daňové poplatníky zároveň naštve i zamrzí. Možná to je vysněné zaměstnání nějakých mužů, ale stejně tak to je noční můra obyčejných daňových poplatníků, kteří tuto práci mají sponzorovat."