Na billboardu v rušné Drobného ulici je zobrazena polonahá dívka, klečící ve vyzývavé póze. Reklama se již dříve stala terčem kritiky aktivistů i lidí žijících v okolí. V internetovém hlasování získala 314 hlasů.

Na druhém místě ankety skončila reklama velkoskladu alkoholu v České Lípě, která zobrazuje nahou dívku zdvíhající sud s pivem. Třetí místo patří pojízdné reklamě autolakovny, kterou přihlašovatel vyfotografoval v Teplicích. Mezi 23 nominovanými byla také třeba reklama bankovního ústavu, výrobce kokakolových nápojů nebo rozhlasové stanice. Nejvíce kandidátů bylo mezi obchodníky s auty.

Organizátoři soutěže chtěli především přimět spotřebitele k tomu, aby se zamysleli nad prezentací firem. "Právě od potencionálních zákazníků a zákaznic by mělo vycházet odmítnutí sexistických reklam, neboť něco vypovídají o firmě, která si je nechá zhotovit. Pokud se oni začnou k takovým reklamám, které ženy i muže urážejí, stavět negativně, firmy si je nebudou nechat dělat," uvedla Kristýna Pešáková z Nesehnutí.

Řada odborných studií podle Nesehnutí potvrdila, že média včetně reklamního průmyslu mají velký vliv na vnímání rolí mužů a žen ve společnosti. Podle feministek ale média často prezentují postavení a úlohy obou pohlaví stereotypně. To však prý neznamená, že každá reklama, kde je použito nahé tělo, je sexistická.