Blogy a módní magazíny po celém světě se zabývají nejnovější hlavní stranou magazínu W. Fotografie herečky Demi Mooreové rozpoutala velmi živé diskuze o tom, co se to vlastně na přebalu populárního magazínu stalo. Nejvíce lidí mluví o nešikovné retuši, při které grafik či samotní fotografové Mert Alas a Marcus Pigorr odebrali Moorové část boku ve snaze zúžit herečce boky.

Vyretušovaný bok působí velmi divně.

Vyretušovaný bok působí velmi divně.

FOTO: Magazine W

Několik amerických blogů pak přineslo velmi zajímavý postřeh, který by byl ještě skandálnější než veliká retuš. Mooreová totiž na svém Twitteru údajně zveřejnila fotografii, o které tvrdí, že je nefalšovaným originálem. Jenže co čert nechtěl, nevěřící internetoví uživatelé brouzdali po internetu a našli fotografii 26leté modelky Anky Rubikové, která je totožná s fotografií známé herečky a liší se až na absolutní drobnosti pouze jinou hlavou.

Magazín W si stojí za tím, že na fotce nebyla provedena žádná neobvyklá retušovací technika a Demi Mooreová jejich tvrzení přitakává. Přesto už asi jen málokdo uvěří, že se na fotografii nachází doopravdy tělo 47leté herečky.