"Taky jsem se dočetla, že jsem si ty fotografy na letiště zavolala sama. Vypadám jako blázen?! Je to úplná blbost. Na Seychelách jsme byli s manželem. Vzhledem k tomu, že jsem měla v Praze práci a on měl nějaké zařizování ještě tam, vrátila jsem se dřív. A ten muž, se kterým mě vyfotili, byl náš společný kamarád Petr," řekla Novinkám Průšová.

"Krizi v manželství nemáme. Naopak. Funguje to skvěle," dodala modelka na zkoušce modelů pro módní přehlídku Tommy Hilfiger. V kabince pak ukázala své opálené tělo. V obchodě se sešla s Českou Miss Lucií Hadašovou. Obě krásky budou hvězdami velké módní show. 

Hadašová kvůli přehlídce předčasně přiletěla z Novgorodu, kde žije s hokejistou Jardou Bednářem. "Přehlídku pořádá Gábina Bendová, ségra Járy. Ta by mě zastřelila, kdybych nepřiletěla," smála se Hadašová, která pomalu s modelingem končí.

"Dřív jsem chodila práci naproti, teď už to tak nění. Zajímá mě vztah s Jardou a studium. Je ale paradoxní, že když jsem přestala chodit na castingy, tak se naopak ta práce začala nějak hromadit," říká Hadašová.

V Čechách zůstane až do vánoc. Štědrý den stráví bez své lásky, bude doma ve Strážnici s rodiči. "Vánoce mají v Rusku až v lednu, takže Jára volno nemá, mají zápas. Hned 25. prosince už za ním frčím zpět," dodala.