Dostávala jedny z nejlépe placených módních přehlídek na světě. Naposledy vystupovala v reklamě značky Topshop, pro kterou připravil kolekci módní návrhář Christopher Kane. Mola pařížských módních přehlídek, které jsou snem většiny začínajících modelek, pro ni byla už něčím zcela běžným.

Své dětství strávila modelka v Soulu a posléze v Singapuru. Svou kariéru začala právě v Asii, ale zakrátko si ji vyhlédli evropští agenti a v roce 2007 se přestěhovala do Evropy, když v Paříži prožila svůj debut. Chodila přehlídky pro Chanel, Dries van Noten či Maison Martin Margiela.

Kim Daulová na přehlídce značky Chanel

Kim Daulová na přehlídce značky Chanel

FOTO: fotobanka Profimedia

Na nedostatek práce si Kim Daulová stěžovat nemohla. Přehlídky v New Yorku, Miláně, Paříži či Londýně chodila běžně a dokonce byl o ní i natočen pořad.

Trpěla depresemi a přepracovaností

Daulová byla všestranně nadaná, modeling dělala zejména proto, že jí vydělával hodně peněz. Jinak byla dívka tvůrkyní mnoha zajímavých videosnímků a talentovanou malířkou. Dostala se jí i pocta sólové výstavy, na které byla v Soulu představena její nejzajímavější díla. Jejím nejpozoruhodnějším hobby pak bylo sbírání nejrůznějších vidliček.

Asijská modelka Kim Daulová

Asijská modelka Kim Daulová

FOTO: fotobanka Profimedia

Bloggeři v Jižní Koreji se domnívají, že modelka neunesla tlak topmodelingu a trpěla ztrátou identity. Na konci října uvedla Daulová na svém blogu, že trpí šílenými depresemi a je přepracovaná. Poslední příspěvek na jejím blogu se datuje k 18. listopadu. Titulek zněl "Say hi to forever" (Pozdrav věčnost) a obsahoval videoklip skladby I Go Deep od britského zpěváka Jima Riverse.