"Kila jdou dolů sama. Nervy prostě udělají své," řekla Novinkám Jandová. Modelka se na jídlo nemůže prakticky ani podívat. "Před přenosem jsem ráda, že se udržím na nohou. Trpím opravdu šílenou trénou, nedá se s tím nic dělat. Nevěřím si a pokaždé mě hrozně překvapí, když mi někdo řekne, že zpívám skvěle," vysvětluje Jandová.

Modelky Kateřina Průšová a Pavla Hrbková se po třetím kole pořadu Duety rozhodly, že Jandovou trošku uvolní a "unesly" ji na soukromý mejdan do Ústí nad Labem. "Zuzka je pořád vystresovaná, tak jsme jí připravily pořádnou dámskou jízdu. Po pár panácích už v pohodě zpívala karaoke," prozradila se smíchem modelka a manažerka módní značky Replay Pavla Hrbková. 

Jandové zatím extrémní štíhlost nevadí. Po novém roce se chystá do New Yorku, kde chce zkusit kariéru modelky. A světový modeling vyžaduje velmi hubené dívky. "Myslím, že mám v mém věku poslední šanci vycestovat a uchytit se v zahraničí," vysvětluje Jandová. Přítele Aga Simitčiho nechá v Čechách. "Určitě za mnou přiletí na návštěvu, vztah budeme udržovat na dálku," dodala.