Darren Young před několika dny uvedl, že je alergický na svou ženu. Lékařům to ovšem nedalo a o víkendu zveřejnili výsledky testu, které na muži koncem minulého týdne provedli. Young tedy nakonec není alergický přímo na svou ženu, nýbrž na obyčejná tělová mléka, která jeho choť používá.

"Když přijde na čas uléhání do postele, tak Sue (manželka) nepotřebuje bolení hlavy jako výmluvu. Stačí tedy, když se namaže krémem a má úplný klid, dokonce mě může i zabít," smutně konstatoval Darren Young.

"Nejde jen o jeho manželku, měl by podobnou reakci, kdyby přišel do restaurace či hospody na místo, kde před ním seděla nějaká žena namazaná nějakým tělovým krémem," tvrdí ošetřující lékaři, kteří si nejsou jistí, jak se u muže mohla tato alergie z ničeho nic vyvinout. V podezření je injekce obsahující polyetylenglykol, kterou Young dostal při problémech s chodidlem.

"Jeho obličej poté otekl, srdce se mu zastavilo a musel být dokonce resuscitován. Od té doby si musí dávat pozor, čeho se dotýká, a stále u sebe nosit léky potlačující jeho nepříjemnou alergii," dodal lékař.