"Taky jsem se dočetl, že jsme se rozešli. Není to pravda, jsme úplně v pohodě," řekl Novinkám Noid. Narozeniny ale oslavil bez Alenky na křtu desky skupiny Five o´clock Tea, které byl kmotrem."Alenka má práci a ona hlavně tu pozornost médií fakt nemá ráda, tak ji netrápím. Jsme v klidu, žijeme spolu a plánujeme společnou budoucnost," říká exmanžel zpěvačky Lucie Bílé.

Na pódiu v klubu Futurum ale Noid překvapil velmi vřelým polibkem se zpěvačkou skupiny Petrou. "Skupinu Five o´clock tea mám moc rád. Přítel zpěvačky Petry Miloš Meier je můj nejlepší kamarád a bubeník mé kapely Red1One. Polibek byl jen přátelský, nic víc v tom nehledejte," dodal Noid. 

Vedle Noida se mezi návštěvníky křtu objevila zpěvačka Kateřina Mátlová nebo modelka Dominika Mesarošová, která opět dorazila se svým italským expřítelem Antoniem Tornagem. Fotit se s ním ale odmítala a jakmile zahlédla fotoaparát, ihned uskakovala. "My spolu už nejsme a co mezi námi nyní je, do toho nikomu nic není," vysvětlila nyní jen milenecký vztah Dominika.