Pankaj Joshi si ponechal výherní los loterie Mega Millions poté, co ho Willis požádal, aby zkontroloval, zda je jeho los výherní. Willisovi oznámil, že bohužel nevyhrává a vzhledem k tomu, že mu muž věřil, svůj los ani zpět nechtěl. Toho Nepálec využil, zavřel obchod a okamžitě si odjel vybrat výhru, která činila po zdanění zhruba 750 tisíc dolarů.

V centru loterie Mega Millions v Austinu neměli důvod Nepálci nevěřit a částku převedli na bankovní účet, který uvedl. Z něj si pak muž okamžitě část peněz převedl na několik dalších účtů. Vedení loterie tvrdí, že se ještě nesetkalo s případem, kdy by prodavač zatajil výherci jeho výhru.

Bývalý nadřízený Joshiho v Lucky´s Food Store v Grand Prairie nedaleko Dallasu Nick Parveez uvedl, že by to od něj nikdy nečekal. Uznal ale, že jakmile se doslechl, že výhru v loterii měl vyhrát někdo, kdo si vsadil právě v jeho podniku, bylo mu něco podezřelé. Joshi dal totiž přesně v té době výpověď a oznámil, že se musí vrátit domů a starat se o jednoho ze svých vážně nemocných příbuzných.

Nepálec loterii nikdy nehrál

Nikdo v podniku Lucky´s neviděl, že by Joshi někdy hrál loterii. Pokud mu bude podvod dokázán a podaří se ho v Nepálu objevit, hrozí mu až dvacetileté vězení. Z jeho hlavního účtu se sice podařilo objevit a zmrazit asi 365 tisíc dolarů, zbytek je však již neznámo kde.

Willis se nyní bude muset zřejmě soudit s loterijní společností a horko těžko dokazovat, že los patřil doopravdy jemu. Zatím není jasné, zda se někdy vůbec s vyhranými penězi setká, věří však, že se firma zachová fér a morální pochybení prodavače napraví.