"Lisa... Will you marry me?" (Liso, vezmeš si mě?), zněla žádost vytvořená ze zlatých mincí, kterou dívka po chvíli hraní objevila. Její partner navíc nezapomněl celou podivnost nahrát na videokameru a zveřejnit na internetu. Ve chvíli, kdy si zmatená dívka četla vzkaz na obrazovce, poklekl a ukázal ji prstýnek. Jako zázrakem se však neozvalo odmítnutí, ale šťastné ano.

"Přesně 15. října 2009 jsme měli páté výročí, a tak jsem se rozhodl požádat Lisu o ruku. Možná, že ve videu nevypadala nijak překvapeně, ale měli jste ji vidět potom. Nedokázala sedět chvíli v klidu. Opravdu to nebylo sehrané, jen jsem jí řekl, ať si na chvilku zahraje Super Maria, ale vůbec netušila, co přijde a že ji nahrávám," uvedl muž v popisku u svého videa. 

Nejde o prvního romantického počítačového nadšence, který požádal přítelkyni o ruku prostřednictvím hry. Jeden softwarový programátor a blogger z New Yorku přeprogramoval své přítelkyni hru Bejewelled tak, aby se jí při dosažení určitého skóre vybělila obrazovka a zobrazil se na ní prstýnek.