Denverské alternativní noviny Westword hledají recenzenta, který by hodnotil medicínské aspekty marihuany. Novinky z Rocky Mountain tvrdí, že je Denver divoký západ léčivého marihuanového byznysu s novými prodejnami přibývajícími doslova denně.

Až doposud se o recenze staral jistý pisálek, skrývající se pod pseudonymem Mae Coleman. Ten se však podle média chce vrátit k nějaké normální denní práci, a tak je toto místo volné. Zájemci musí do sídla redakce poslat mimo jiné krátkou esej na téma "Co pro mě marihuana znamená".

Ti, kteří se marihuanou léčí, vlastní speciální kartičku, na kterou jim je cannabis vydáván. Recenzent musí tuto kartičku vlastnit, čímž redakce zabrání výtkám, že někdo požívá na její popud marihuanu nelegálně.

Stát Colorado, ve kterém se Denver nachází, je jedním ze 14 amerických států, kde je užívání marihuany pro léčebné potřeby dovoleno. Dalšími státy jsou Aljaška, Havaj, Kalifornie, Maine, Maryland, Michigan, Montana, Nevada, Nové Mexiko, Oregon, Rhode Island, Vermont a Washington.