"S Gallianem bývám často spojován, tak bych si vybral asi jeho. Musel bych to ale pořádně promyslet," svěřil se Korzu Klír, který by se rád podíval pod pokličku i jiné značce.

"Každý návrhář, který vás nějakým způsobem osloví tím, co alespoň v jedné kolekci vytvoří, určitě stojí za to. Pro mě by bylo třeba zajímavé podívat se, jak se u Diora přišívají knoflíky. I tam, když máte oči otevřené, můžete načerpat um a know-how, jak se tam pracuje a jak to tam funguje," vysvětluje návrhář.

Letos připravuje každoroční módní přehlídku luxusního spodního prádla Top Secret, která se uskuteční 14. listopadu v pražském hotelu Hilton.

Zdroje inspirace

"Nemám konkrétní věc ani místo, kterými bych se inspiroval. Stačí mít oči otevřené a pokud člověk naslouchá a nějakým způsobem vnímá, co se kolem něj děje, inspirace přijde sama. Je doslova na každém kroku," tvrdí Klír.

Návrhář slibuje, že letošní přehlídka Top Secret bude plná rebelie a provokace. Jako každý rok na ní vystoupí přední české a slovenské modelky v čele s Andreou Verešovou, Kateřinou Sokolovou, Zuzanou Jandovou či Hanou Mašlíkovou.