"Musím běžet. Syna hlídá manžel. Sice jsem mlíčko odstříkala, ale syn Míša je hroznej žrout, tak bude mít určitě zase hlad," řekla Novinkám Aichmajerová, která byla jednou z hvězd módní přehlídky návrhářky Martiny Nevařilové.

Roli modelky si vyzkoušela také Ljuba Krbová. Herečka se i ve svých 51 letech stále častěji objevuje na módním mole. "Začínám s modelingem. Teď už mě čeká jenom Paříž, Miláno, New York," smála se Krbová.

"Je to milé a hrozně legrační. Předvádím na akcích, které jsou dělány s takovým velkorysým rozletem. A tam já se ve svém věku a se svojí výškou vejdu," prozradila pro Novinky Krbová.

Ljuba Krbová překvapila velmi štíhlou postavou. Za poslední dobu rapidně zhubla. "S tím se nedá nic dělat. Žádné diety nedržím, o nic se nesnažím. Mám na to soukromou teorii, že jak mě ten život požvejká, tak vyplivne menší a menší kousek," dodala herečka. 

Jako modelky se také představily hvězda seriálu Ulice Šárka Ulrichová a tisková mluvčí ministra pro lidská práva a menšiny Michaela Kocába Lejla Abbasová.