Obrovské množství otázek směřovalo zejména na návrat populární dvojice osmdesátých let na koncertní pódia. Zatím je jasné pouze to, že říjnové vystoupení v mosteckém klubu Neprakta je pro letošní rok tím jediným. Je však pravděpodobně, že v příštím roce přijde série koncertů po celé republice. Na nové hity se však zatím těšit nemůžeme, vycházet budou jen z těch starých.

Video

Kotvald a Hložek: diváci si nás znovu žádají

Petr Kotvald je teď vytížený na maximum: "Album mám roztočené, ale práce jsme zatím kvůli Duetům pozastavili, což je nový pořad ČT. Od 30. října v něm vystupuju a zpívám společně s Miss ČR Zuzanou Jandovou. Vyměnil jsem Standu za Zuzku," smál se Kotvald na chatu.
 

 

Otázky směřovaly i k tématu, zda Kotvald již někdy využil služeb plastického chirurga. Ten se přímé odpovědi sice vyhnul, ale Stanislav Hložek neváhal a odpověděl za něj: "Přesné číslo jeho operací neznám, ale prý chce dohnat Michaela Jacksona," kontroval Hložek směrem ke Kotvaldovi.

Stanislav Hložek a Petr Kotvald na on-line chatu

Stanislav Hložek a Petr Kotvald na on-line chatu

FOTO: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Velké množství otázek se také týkalo image jednotlivých hudebníků. Že by však používali speciální přípravky a pomůcky, popírají. Hložek vtipkoval, že používá březovo-šípkový šampón a Kotvald při otázce, zda používá kulmu na vlasy, odpověděl: "A co je to ta kulma?" a mimo chat se smíchem dodal: "To bych udělal jednou a byl bych bez vlasů."

Video

Petr Kotvald, Stanislav Hložek - Holky z naší školky dříve (Youtube.com)