Pětapadesátiletý úspěšný herec, který účinkoval ve filmech jako Návštěvníci, Brutální Nikita, Mission: Impossible nebo Purpurové řeky, dospěl k názoru, že rodina je to, na čem mu záleží nejvíc.

Rodina má přednost

"Takže budu hrát do šedesáti a pak s tím skončím. Mám čtyři děti, z toho dvě malé. Myslím, že to je nejdůležitější," říká v rozhovoru zveřejněném u příležitosti premiéry komedie Tais-toi (Mlč).

Se svými dětmi je zjevně spokojen. "Neberou drogy, mluví slušně, pracují." Ty malé si prý dělají trochu legraci z toho, že mají slavného tatínka. 

Příjmy netají

Reno se poprvé objevil na plátně ve svých třiceti letech, v roce 1978. Hrál i v divadle, kam by se chtěl ještě vrátit. Jak říká, nedělá mu žádné problémy mluvit o svých příjmech - za snímek Tais- toi dostal půl milionu eur (asi 16 milionů korun). 

Poprvé spolu

Tento film, kde se Reno poprvé objevil po boku Gérarda Depardieua, vypráví o muži, který chystá pomstít vraždu své manželky.

Spolupráce obou hereckých legend prý probíhala bez sebemenších šarvátek a Reno oceňuje zejména Depardieuovu profesionalitu, humor, ale také lidskost, která z Gérarda prý doslova srší.