"Iveta už je v pořádku a na zkoušku se opravdu chystá ve čtvrtek. Bude se dívat a lehce zpívat. Naplno začne zkoušet příští týden, " řekl Novinkám manžel Bartošové Jiří Pomeje.

 "Míša Nosková je skvělá, ale Iveta je Iveta. Jsem šťastnej, že je zdravotně v pohodě a bude zkoušet," pěje ódy na svoji kamarádku a bývalou sousedku Tofi.

Zkoušky muzikálu jsou v plném proudu. Zkouší se od rána do večera pět dní v týdnu pod taktovkou režiséra Petra Novotného. Sagvan Tofi napsal k muzikálu nejen scénář,  také si v něm s "kamarádem do deště" Lukášem Vaculíkem zahrají role dýdžejů.

Jednou  z hvězd nového muzikálu Děti ráje je moderátor Bořek Slezáček. Na zkoušky bere s sebou pravidelně svého sedmiměsíčního syna Nikolaje. Na poslední zkoušku se byla také podívat jeho přítelkyně Žaneta, které ve Slezáčkově životě nahradila topmodelku Simonu Krainovou.

"Beru si Nikolaje často na zkoušky, protože jinak bych vůbec neviděl. Večery moderuji v rádiu a vracím se domů až kolem desáté, když už Kolja spí," řekl Novinkám Slezáček. "První tři měsíce byly záhul, ale teď už je to úžasný," prozradil.