"Eric odešel sám. Nyní je to jiná Halle, než jakou si bral," uvedla s upřesněním, že Berryovou změnila její kariéra.

Julia svůj hřích popírá

Rileyová časopisu The National Enquirer řekla, že by jí nikdy nenapadlo "uhnat si jako přítele známého muzikanta a k tomu ještě manžela proslulé hollywoodské krasavice. Dodala, že pevně věří, že se Eric i Halle vzpamatují a vrátí se k sobě. "Přeji jim všechno nejlepší a doufám, že ještě své manželství mohou zachránit. Nestýkám se s Ericem už tisíc let," zdůraznila Rileyová.

Berryová se pro svazky nehodí

Berryová se za Beneta provdala v lednu 2001. Na jaře se dostala na veřejnost zpráva o tom, že se Eric podrobil léčbě ze závislosti na sexu. "Chvíli to vypadalo, že mu Halle pomůže a avantýry s mnoha ženami mu odpustí," komentoval situaci rodinný přítel. Nestalo se, a tak mají oddělenou domácnost.

Manželství Berryové příliš dlouho nevydrželo ani s prvním mužem Davidem Justicem, s nímž strávila v polovině devadesátých let čtyři roky.

"Asi nejsem stavěná pro manželství. Zřejmě bych si měla radši najít přítele a žít s ním jen na hromádce. Třeba by nám to pak klapalo mnohem více," řekla před časem Halle, která touží po muži s velkým srdcem a ještě větší náručí.

Nový nápadník na obzoru

A zdá se, že už si vybrala. Podle tisku si vyhlédla britského boxerského šampióna Lenoxxe Lewise. "Jsem jeho fanynka. Má vybrané chování. Líbí se mi jeho britský přízvuk. Líbí se mi všechno, co řekne," dala se slyšet.