Herci Jarka Obermaierová, Kristina Bastienová Kloubková, Petr Vágner a Martin Holec přijeli v pátek 2. října na autogramiádu, která odstartovala charitativní akci Den s Pepinou. Miluše Bittnerová vysvětluje: “Poprosila jsem své kamarády, aby mi pomohli. Autogramiáda odstartovala prodej placek s ovečkou Pepinou, která je maskotem celé akce a upozornila na to, že 14. října proběhne v Nymburku celodenní kulturní program Den s Pepinou.“

Miluše Bittnerová moderuje autogramiádu k akci Den s Pepinou

Miluše Bittnerová moderuje autogramiádu

FOTO: archiv

Petr Vágner má jistě mnoho malých i velkých obdivovatelek

Petr Vágner má jistě mnoho malých i velkých obdivovatelek

FOTO: archiv

Miluše sama prý byla jako teenager pěkné éro, a tak puberťákům rozumí. „Jako malá jsem se nemusela moc učit, měla jsem skvělé známky a šlo to samo. V pubertě se ze mě ale stalo zvíře. Měnila jsem názory, jeden den jsem věřila buddhismu, druhý se vrhala do černé magie. Jsem ale ráda, že jsem si všechno zkusila a teď vím, že můžu být v klidu,“ vypráví s úsměvem.

Během Dne s Pepinou vystoupí divadlo Aha, pro teenagery je nachystán koncert skupiny Nightwork a večer koncert hvězd. Na koncertě vystoupí Eva Pilarová, Petra Janů, Monika Absolonová, Hana Křížková, Roman Vojtek, Vlasta Horváth, Pavel Batěk se skupinou The end of Colours a mnoho dalších. Výtěžek z celého dne je v rámci sbírky věnován dětskému domovu v Nymburku na výstavbu dětského hřiště.

Akce se zúčastnila i Jarka Obermaierová

Akce se zúčastnila i Jarka Obermaierová

FOTO: archiv

Kristina Bastienová Kloubková, Martin Holec a Miluše Bittnerová během autogramiády

Kristina Bastienová Kloubková, Martin Holec a Miluše Bittnerová během autogramiády

FOTO: archiv

Společná fotka s dětmi z Nymburského domova

Společná fotka s dětmi z Nymburského domova

FOTO: archiv