Dan Hůlka si před měsícem přivezl z Řecka bronzovou medaili ze světové jachtařské soutěže. Dalo se tedy předpokládat, že i muzikálovou regatu divadel Broadway a Hybernia s přehledem vyhraje. "Vyhraju, to se nebojte," smál se před závodem Hůlka. Bohužel v té chvíli platilo, kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.

Daniel Hůlka a Šárka Vaňková na muzikálové regatě divadel Broadway a Hybernia

Daniel Hůlka a Šárka Vaňková s diplomem za druhé místo na muzikálové regatě divadel Broadway a Hybernia

FOTO: Michaela Feuereislová

Hůlka se svojí posádkou, ve které byla také jeho přítelkyně Šárka Vaňková, skončil nakonec na druhém místě. Předjela je dámská posádka s Kristinou Kloubkovou a Libuškou Vojtkovou v čele. Kloubková už na jachtě v minulosti byla, pro Libušku to byla premiéra. "Byl to obrovský adrenalin. Nádhera, fakt nádhera. Pomohl nám vítr a taky, že DJ Miky hrál Kabáty," smála se Libuška. " Když Dan bude chtít, můžu mu dát nějaké jachtařské rady," dodala.

Daniel Hůlka a Šárka Vaňková na muzikálové regatě divadel Broadway a Hybernia

Daniel Hůlka a Šárka Vaňková před startem ještě s úsměvem na muzikálové regatě divadel Broadway a Hybernia

FOTO: Michaela Feuereislová

"Měli jsme horší loď," řekl Novinkám důvody porážky Hůlka. "Holky měly profesionální loď, my měli obytnou loď s kajutama. To je rozdíl. Je to složité na vysvětlování. Ale podle kvality lodě se měří takzvané hendicepy. Kdyby se to měřilo i tady, vyhráli bychom my," dodal Hůlka.

Marta Jandová na muzikálové regatě divadel Broadway a Hybernia

Marta Jandová na muzikálové regatě divadel Broadway a Hybernia

FOTO: Michaela Feuereislová

Marta Jandová na závody vzala i svého psího mazlíčka. A aby se vyhnula katastrofě, oblékla mu záchrannou vestu. "Koupila jsem ji v jednom výborné obchodě v Německu, mám jistotu, že se mi neutopí," řekla Novinkám. Hned po závodě spěchala do Německa, kde měla večer koncert se svojí kapelou Die Happy.