"S Pavlínkou jsme si dali dárek k narozeninám navzájem. Pojedeme do Řecka na dovolenou a zaplatíme si to navzájem," řekl Novinkám před měsícem zpěvák. Teď je ale všechno jinak. Pavlínka na řecký ostrov Zakynthos se Sámerem neodletěla.

Sámer Issa s přítelkyní Pavlou Dubnou

Sámer Issa s expřítelkyní Pavlou Dubnou

FOTO: Michaela Feuereislová

"Je to pravda. Pavlínka má nového přítele, je moc zamilovaná a tak jsem odjel sám s přáteli," řekl Novinkám Sámer. "Moc jí to přeju, my spolu budeme dál spolupracovat. Mám jí strašně rád a velmi mě inspiruje," prozradil idol dívčích srdcí.

Sámer Issa na dovolené na Zakynthosu

Sámer Issa na dovolené na Zakynthosu

FOTO: archiv Sámera Issy

Sámer strávil na řeckém ostrově Zakynthos deset dní. Ubytován byl v luxusním středisku Laganas. "Je to strašně pařící letovislo. Skvěle jsem si to užil," říká Sámer. S přáteli kromě večírků hodně cestovali na vypůjčených čtyřkolkách.

A Sámer řídil i přesto, že nevlastní řidičský průkaz. "Řekl jsem, že jsem ho zapomněl v Praze," přiznal Sámer, kterému šlo při jedné vyjížďce doslova o život. "V horských serpentinách jsem málem nevybral zatáčku a skončil pod útesem. Na poslední chvíli jsme strhnul volant, takže vše dobře dopadlo," dodal Issa.