Alena Šeredová je letos zřejmě nejvíce v kurzu co se týče kalendářů. Zatímco v pondělí fotila se Sárou Saudkovou kalendář pro diamantovou firmu, v úterý pokřtila prestižní kalendář Stock, přezdívaný český Pirelli.

Alena ho fotila, když byla ve třetím měsíci těhotenství. "Nebylo to na mě ale vůbec vidět. Tentokrát si dalo bříško na čas a teprve před měsícem začalo výrazně růst," prozradila Novinkám Šeredová, která je štíhlá jako proutek a vypadá naprosto skvěle.

"Mám nahoře jen šest kilo," dodala.

Alena čeká holčičku s přítelem, nejlépe placeným fotbalovým brankářem světa Gigi Buffonem. Jméno vybrané ještě nemají. "Stejně jako u syna Aleny Louise Thomase bude vybírat jméno Gigi. Alena mu věří, Gigi má dobrý vkus," řekla Novinkám nejlepší kamarádka Šeredová, manažerka módní značky Replay Pavla Vrbová. S Gigim plánují velkou rodinu, do svatby se zatím nehrnou.

Křest kalendáře Šeredové byl plný známých tváří a to především modelek - maminek. Andrea Vránová - Kloboučková je také na začátku sedmého měsíce a stejně jako Šeredová má nahoře jen šest kilo. Pohlaví druhého potomka s manželem, hokejistou Honzou Kloboučkem neznají. "Chceme se nechat stejně jako u dcery Aničky překvapit," prozradila Andrea. 

Na zahradní párty dorazila topmodelka Karolina Bosáková, která před čtyřmi měsíci porodila dceru Evelínku nebo Iva Kubelková, která má už dvě děti - čtyřletou Natálku a půlroční Karolinku. Obě modelky jsou krátce po porodu a nabraná kila mají dole. "Jsem pořád v jednom kole, tak se není čemu divit," dodala Kubelková, která byla kmotrou kalendáře Stock.