Majitelům psů a koček se tak zároveň naskýtá jedinečná možnost, jak svým čtyřnohým miláčkům projevit neutuchající lásku a jejich vzájemný vztah zpečetit sňatkem.

Dominique Lesbirel, majitel nového portálu se domnívá, že vztah mezi chovateli a jejich chlupáči bývá velmi silný a intenzívní, proto si zaslouží náležité zpečetění.

" Chtěl jsem, aby se jejich vzájemná láska stala oficiální," říká Lesbirel a pochvaluje si, že nyní se už všichni páníčkové mohou pyšnit oddacím listem.

Zvířecí partner má své výhody

Lesbirel vidí v "manželství" se zvířecím protějškem řešení, jak předejít obvyklým domácím šarvátkám. Čtyřnozí miláčkové se jen zřídka urazí, málokdy své majitele naštvou a určitě se nebudou dožadovat oblíbené telenovely v době, kdy na jiném programu běží fotbal.

Spory si musí každý vyřešit sám

Žádné manželství se však neobejde bez občasných trhlin, a tak je třeba počítat s tím, že i svazek se zvířetem může nabourat každodenní idylku.

Laškovný portál ale odmítá přebírat zodpovědnost za případné neshody a nechce s nimi mít nic společného: "Za nic neručíme. Je zcela možné, že vám vaše nová choť podrápe nábytek nebo vám psí manžel ukradne přímo z talíře šťavnatý biftek," upozorňuje Lesbirel.