"Dříve jsem skoro nejedla, v tom bylo tajemství mé štíhlé linie. A teď manželovi vařím teplé večeře. A když už to mám navařené, taky to ochutnám a nakonec i sním," svěřuje Korzu štěstím zářící Michaela, která často bývala podezírána z anorexie.

"Pořád nejím přílohy. Dám si tedy maso, zeleninu. Ale oblíbila jsem si sladké. Teď miluji zvláště buchty," vysvětluje. "Mým měřítkem jsou jen úzké džíny a sukně. Když do nich vlezu, říkám si, že se nemusím každé ráno vážit a mít nervy, jestli jsem nepřibrala."

Dovolenou prožila s rodinou ve svém oblíbeném Chorvatsku. Nyní jezdí na chalupu, dokonce hned na dvě.

Na své chalupě pracuje, na manželovu jezdí relaxovat

"Na té své především pracuji. Teď tam musím nechat udělat jímku. Ale dcerám se tam moc líbí. Je jim deset a třináct let, mají tam stodolu, půdu, zahradu, domeček na zahradě, ve kterém spí do deseti hodin, a já jim o prázdninách dopřávám ten luxus," usmívá se Míša.

Zato na chalupu svého nového manžela jezdí vysloveně za odpočinkem. "Honza má baráček naprostém pořádku. Je tam všechno hotové a nic se tam nemusí dělat. Na chalupě svého muže si opravdu odpočinu," libuje si Dolinová.

Jinak ale příliš neodpočívá. Kromě natáčení v Ordinaci v růžové zahradě se připravuje na zářijovou premiéru Kytice v Semaforu. "Hraji tam macechu, která seká ruce. Na vystupování v divadle Jiřího Suchého se už moc těším," uzavírá herečka a moderátorka.