"Je pravda, že jsme se s Martinem seznámili na internetu. Samotnou mě překvapilo, že něco takového může fungovat," řekla Novinkám Martina, která se kvůli nové lásce vrátila po dvanácti letech do Čech. S Martinem Poštou chodí už čtyři měsíce.

"Nejdřív jsem byla v Praze za Martinem na návštěvě, pak byl jednou Martin za mnou. Nakonec jsem se rozhodla, že se kvůli němu do Čech vrátím,"dodala.

Martina se ve Španělsku živila velmi úspěšně jako herečka. "Nejdřív jsem pracovala v Madridu, poslední léta jsem žila v Barceloně. Převážně jsem měla velké role v seriálech, uplatnila jsem se i v dabingu a divadle," vypráví.

Poštu, bývalého zpěváka kapely Laura a její tygři kvůli životu v zahraničí tak vůbec neznala. "Nesledovala jsem českou populární hudbu. Maximálně jsem si vybavila kapelu Lucie, Lauru jsem vůbec neznala," prozradila. 

Kvůli Martinovi sice Španělsko opustila, ale ne úplně. "Nemám tady jako herečka práci. Můj španělský agent zatím neví, že jsem se odstěhovala, a tak chci tak trošku pendlovat. Budu jezdit do Španělska jen na práci. Herectví miluju, nemohla bych bez něj být. Nemám v Čechách ještě kontakty. Uvidíme, co bude dál," dodala Martina.