"Byla to fuška, ale zvládla jsem to. Každý ví, jak jsem na prachy, o tolik peněz bych se nepřipravila. Skončilo to ve středu o půlnoci a hned pak jsem začala pořádně pařit a šíleně se opila. Dnes je mi celý den šíleně zle, " řekla Novinkám Hanychová.

Agáta dokonce abstinovala na týdenní dovolené na řeckém Rhodosu, kde byla se svým přítelem Matoušem Peschkem, se kterým randí tři měsíce. "Byla to naše první dovolená a nerozešli jsme se," směje se Agáta. "Dokonce jsem se ani nehádali a to je u mě co říct," prozradila. Právě řecké víno Retsina jí hodně chybělo. "Matouš mě hlídal, nemohla jsem si dát ani skleničku," vysvětlila. 

Agáta Hanychová s přítelem Matoušem

Agáta Hanychová s přítelem Matoušem na dovolené na Rhodosu

FOTO: archiv Agáty Hanychové

Řecký ostrov Rhodos si Agáta oblíbila. Byla tu už před čtyřmi roky na dovolené s tehdejším přítelem Jakubem. "Trošku jiné to bylo. S Jakubem jsme byli v jednohvězdičkovém hotelu, protože jsme neměli peníze a teď jsme si s Matoušem užívali v pětihvězdičkovém luxusu," dodala Agáta, která si dokonce nechala na Rhodosu poprvé v životě propíchnout uši a konečně může nosit náušnice.