Lucie si krátce před obřadem dala panáka na uklidnění. „Jsem hrozná cíťa, taky bych celý obřad mohla probulet,“ smála se nevěsta. Modelka a moderátorka se vdávala v krásných krémových šatech návrhářky Petry Pilařové. Novomanželé si vyměnili snubní prstýnky z bílého zlata, které zdobí křížek, jenž se symbolicky hodí k jejich příjmení. Za svědka šel Váchové její bratr Honza. Na svatbě nechyběla nejlepší kamarádka modelky Radka Kocurová, která dala nevěstě tradiční modrý podvazek.

Lucie Váchová s manželem Davidem Křížkem

 Lucie Váchová s manželem Davidem Křížkem

Obřadu na zámku Zbiroh se zúčastnilo na 140 hostů. Novomanželé s rodinou a nejbližšími přáteli se poté přesunuli na slavnostní oběd. Další stovku přátel večer čeká pořádný svatební mejdan v zahradě luxusního hotelu v Plzni. „Řada svatebčanů je z Plzně, tak jsme neměli takové starosti s ubytováním. Neberu si žádného milionáře, už tak nás svatba vyšla asi na 250 tisíc korun,“ vysvětlila Lucie. Na svatební párty zazpívají Ondřej Ruml, Michael Foret a Míša Nosková.

Svatební noc si novomanželé užijí v plzeňském hotelu, zítra se přesunou s manželem na Lipno. „Od soboty do úterý budeme s manželem na Lipně a v Českém Krumlově, kde to máme rádi. Ve středu odlétáme na svatební cestu do Spojených arabských emirátů," prozradila modelka.

Miminko v plánu novomanželé zatím nemají. „Určitě ne v nejbližších dvou letech. Je mi teprve čtyřiadvacet a navíc studuji,“ dodala Váchová.