„Strašně bych si Simonu přál na své oslavě. Je to neuvěřitelná kočka,“ řekl pro Novinky Sámer Issa. To se ale jeho expřítelkyni Agátě Hanychové, která je na párty také pozvána, líbit nebude. Modelky si nemůžou přijít na jméno. Důvodem nenávisti je současný přítel Krainové, hokejista Jiří Hudler, se kterým Agáta kdysi také randila.

Válku odstartovala Agáta, která před časem prohlásila, že Krainová s Hudlerem vypadají jako matka se synem. Na večírcích si pak neodpustila několik dalších poznámek. Krainová jí za to před několika týdny nechala ochrankou vyvést z klubu, kterého je tváří.

:. Agáta Hanychová a Sámer Issa se k sobě několikrát vraceli. Oba tvrdí, že jejich vztah je definitivně minulostí. FOTO: Korzo

O Krainové se ví, že na akce, na které je pozvána také Agáta, zásadně nechodí. „Vím, že Simona by na akci, kde je Agáta, nepřišla. Pokud by pozvání přijala, Agáta by na oslavě nebyla,“ dodal zpěvák a dal tak jasně najevo, které z žen dává přednost.

„Vůbec jsem netušila, že má pro mě Sámer takovou slabost. Jsem překvapená,“ řekla pro Novinky Krainová. „Jestli to Agátce bude líto? K té slečince už se zásadně nevyjadřuji,“ prozradila topmodelka. Zda se oslavy v luxusní restauraci Palffy palác zúčastní, ale neprozradila. „Zvážím to,“ dodala.