„Ano, věděl jsem, že měl ještě jednoho syna, to ano,“ řekl o Michaelovi otec. „Vypadá jako Jackson, umí tančit jako Jackson. Ten hoch je fantastický tanečník a tanec vyučuje,“ dodal.
Matkou Omera je podle časopisu US Weekly Norka, s nímž měl Michael poměr na jednu noc. V roce 2004 prý navíc král popu otcovství přiznal.

Omer Bhatti žil podle ABC na Jacksonově ranči Neverland, jako dítě jezdil s Michaelem po světových turné a v rodině měl titul Michael J. Britský bulvární deník The Sun o něm napsal, že si minulý měsíc nechal provést zkoušky DNA, aby zjistil, zda je skutečně pokrevním potomkem slavného zpěváka.

Existuje dohoda o rozdělení pozůstalosti

Pokud se to potvrdí, Jacksonova rodina s tím prý mít problémy nebude. „Pokud je Omer jeho synem, tak prostě je. Popírat to nebudeme. Dáme mu stejnou lásku a péči jako dostali Prince, Paris a Blanket (Jacksonovy oficiální děti - pozn. Práva). Nemůžu jasně říct, že je Michaelův, ale viděl jsem ho se kolem něj pohybovat,“ řekl zpěvákův bratr Jermaine Jackson.

O tři oficiální potomky krále popu se bude starat jeho matka Katherine Jacksonová. Rodinný klan Jacksonů se na opatrovnictví dohodl minulý týden s Debbie Roweovou, která je biologickou matkou dvou starších zpěvákových dětí.

Katherine Jacksonová i děti budou dostávat z Jacksonovy pozůstalosti rentu. O jak vysoké částky půjde, však nebylo zveřejněno. Právníci Jacksonové uvedli, že "král popu" svoji matku finančně podporoval během své kariéry. Podle Jacksonovy závěti z roku 2002 by 40 procent jeho majetku mělo připadnout právě Katherine Jacksonové, dalších 40 procent jeho dětem a zbývající pětina různým dobročinným nadacím.