"Až do 24. srpna mám relativní klid, což znamená, že sice o víkendech budu jezdit s kapelou, ale přes týden budu mít volno," prozradil Korzu natěšený zpěvák. "Pro mě je to úplný luxus, poslední dva měsíce jsem se nezastavil," dodal s úsměvem.

Jiří účinkoval jako kat v muzikále Kladivo na čarodějnice, aktivně zkoušel v Johance z Arku a 15. června exceloval v obnovené premiéře muzikálu Šachmat a Nikita . Na svoji rodinu prý skoro neměl čas. Proto jim to teď o prázdninách chce vynahradit nějakou hezkou dovolenou.

"Holky měly odjet s kamarády do Bulharska, ale nakonec to nevyšlo. Jenže tříletá dcerka Tamara byla natěšená na moře a teď o tom pořád básní, tak asi budeme muset někam vyrazit," říká zpěvák. "Z Břeclavi to tam není daleko, nějakých pět set až šest set kilometrů. Když vyjedeme v neděli, tak do pátku bychom tam někde mohli být.

Zatím ale hledám vhodnou pláž pro děti, aby se tam mohly pořádně vydovádět," tvrdí. Zatím prý objevil jen jednu, ale není si úplně jistý, jestli to je ta pravá. "Vím o jedné, kde by to pro malé děti mohlo být vhodné, ale ještě se budu snažit najít něco jiného. Jen pro jistotu. Člověk nikdy neví," míní vzorný otec, kterého teď čekají různé hudební festivaly a také několik motosrazů.