Vedle vysokých černých bot, jež Arnie nosil ve filmu Terminátor, nabízí zájemcům mimo jiné na míru šité boxerské trenýrky z Pravdivých lží a výsadkářský padák ze snímku Likvidátor.

Domnívá se, že by si mohl přijít přinejmenším na sto tisíc dolarů, a tím zhodnotit peníze, jež vložil do své sbírky. Oprávněně předpokládá, že právě teď nastala vhodná chvíle, aby těžil z předchozí investice. Pochopitelně přistoupí pouze na nejvyšší nabídky.

Bude i film

Ze závratného úspěchu rakouského kulturisty, který dosáhl jedné z nejvyšších met a stal se ztělesněním amerického snu, hodlá ostatně těžit i jedna z nejznámějších televizních stanic. Chystá totiž uvést na obrazovku film nazvaný See Arnold Run, který má popisovat Schwarzeneggerovu hvězdnou kariéru nejen ve sportu a na stříbrném plátně, ale také v politice.

Film je zatím je ve stadiu příprav. Hledají se totiž protagonisté, kteří by ztělesnili jak Arnieho, tak jeho ženu Marii Shriverovou. Horkými kandidáty jsou Willem Dafoe, Dennis Quaid, Christopher Lambert a Viggo Mortenson. Za partnerky by měli mít Courteney Coxovou, Demi Mooreovou nebo Courtney Thorne-Smithovou.

Svaly bolí

Závistivci mužského pohlaví, na něž výběr nepadl, se údajně utěšují zlomyslnými představami, jak si vyvolení budou dlouhé hodiny drsně týrat tělo v posilovnách, aby se fyzicky přiblížili zobrazované postavě.