Vlak Noaha odhodil tak prudce, že neštastník letěl skoro 40 metrů vzduchem. Skončil se zlomeninou pánve, dvěma zlomenými žebry, zlomenou rukou a několika polámanými prsty. Dle tvrzení lékařů se zanedlouho plně zotaví.

Noah upustil svůj mobil, když přecházel přes můstek pro pěší, a šel ho hledat na trať. Tam se setkal s rychlíkem jedoucím na trase Birmingham-Cardiff.

"Byl jsem mezi kolejemi a než jsem si uvědomil, co se děje, vlak byl úplně u mě. Snažil jsem se uskočit z cesty, ale zasáhl mne zezadu. Byl jsem pořád při vědomí, a když jsem se kolem sebe rozhlédl, uvědomil jsem si, že jsem pod mostem. Vlak jsem neslyšel přijíždět, protože jsem na levé ucho hluchý a v naslouchátku, jež mám pro pravé ucho, došla baterie. Také mám zákaly v očích, takže jsem vlak ani neviděl," vylíčil Noah reportérům listu The Sun hrůzostrašnou nehodu.

Záchranáři Hodgkisse našli poblíž jeho domova ve vesničce Tibberton. Strávil tři dny v nemocnici a teď se léčí doma. "Měl jsem neuvěřitelné štěstí," kroutil Hodgiss užasle hlavou.