"První týden jsem večer co večer končila s brekem ve vaně a přiznám se, že jsem měla tak šílené stavy, že mě slzy dostávaly do kolen," prozradila Uma.

Třiatřicetiletou herečku psychicky sklátil nepovedený vztah s manželem Ethanem Hawkeem, s nímž má druhé dítě. "Netušila jsem, že pro mě bude mateřství tentokrát tak těžké. Kojila jsem a usínala a probouzela se neuvěřitelně unavená, protože jsem byla prakticky celé noci kvůli malému Roanovi vzhůru. Byla jsem z toho všeho naprosto zničená a vyčerpaná. Nevěřila jsem, že mě mohou problémy ve vztahu natolik vyčerpat. Nikdy předtím jsem se tak špatně necítila," svěřila se Thurmanová a dodala, že se snažila před svými problémy za každou cenu uchránit syna.

Herečka soudí, že před zhroucením ji zřejmě nakonec zachránila práce. "Nechtěla jsem Roana tak brzy opustit a nechat napospas chůvám. Nakonec jsem ale nabídku přijala. Byla to pro mě šance, jak se odpoutat od Ethana, a začít s mým malým sluníčkem nový život. Natáčení mě dobilo neuvěřitelnou energií," uvedla hvězda filmu Pulp Fiction.