"Hanka vypadá báječně, je to kočka," pochvaluje si stále populární herec, který mimo jiné dvanáct let uváděl na Primě pořad Nikdo není dokonalý. A není vyloučeno, že se na televizní obrazovky na podzim zase vrátí.

"Mám velmi zajímavou nabídku z Brna, tak uvidíme...," říká Jiří Krampol tajuplně. Se svou ženou Hankou se rád chlubí i na večírcích. A karta se obrátila - zatímco Hanka si dá sklenku vína, Jirka se alkoholu ani nedotkne.

Nepije kvůli zdraví

"Můj zdravotní stav mi to nedovoluje, nepiju už přes dva roky. Beru prášky a to se spolu neslučuje. Mohl bych si dát jen tak pro chuť dvojku vína, ale nestojí to za to. Alkohol mi vůbec nechybí. Naštěstí se cítím i bez něj úplně výborně," pochvaluje si Jiří Krampol. A i když jeho figura se v poslední době trochu zakulatila, narozdíl od své ženy Jiří žádné lékařské zákroky na vylepšení postavy neplánuje.

"Já a liposukci? Ani omylem! Jsem se sebou spokojený. Chodím si občas do posilovny zacvičit, to mě udržuje ve fyzické kondici, ale žádné diety nedržím a ani nebudu. Proč taky? Rád jím a nejvíc sladké. Takový dortík si rozhodně nehodlám odpustit," prohlašuje rezolutně Krampol.