"Nevím, jestli bude taky opravdová svatba. Zatím vím jen to, že se uskuteční nějaký obřad, ale moc se v kabale nevyznám na to, abych mohl říct, jestli půjde o oficiální manželský svazek," uvedl modelův otec Luiz Heitor Pinto da Luz v rozhovoru pro brazilský magazín Quem.

Jeho syn je prý ve vztahu s padesátiletou zpěvačkou velmi šťastný a rozumí si i s jejími dětmi.

Luzův otec dále popřel zprávy o tom, že Madonna platí měsíčně 1000 dolarů (asi 20 000 korun) za hodiny angličtiny pro svého přítele, že kontroluje jeho telefonáty nebo že Luz využívá zpěvačku ze zištných důvodů. Jeho syn se prý nenechá "snadno okouzlit materiálními statky."

Luz starší už prý se svojí nastávající "snachou" mluvil po telefonu a je to podle něj velmi milá a okouzlující dáma.

Falešná kabala

Madonna patří mezi řadu celebrit, které okouzlila newyorská "kabalistická" škola Kabbalah Center Michaela Berga, kterou kritizují jak skuteční židovští kabalisté, tak i vědci, kteří se kabalou zabývají. Podle nich Bergovo učení kabalu překrucuje, když z ní dělá jakousi nadnáboženskou esoterickou nauku. Skutečná kabala je přitom zakořeněná v ortodoxním judaismu a předpokládá dokonalou znalost Tóry i Talmudu.

Madonna a Luz se potkali loni v prosinci v Riu de Janeiro na společném focení pro magazín W. Podle britského listu Daily Mail se zdá, že jejich vztah vzkvétá i přesto, že se začátkem roku spekulovalo o rozchodu. Madonnino téměř osmileté manželství s britským režisérem Guyem Ritchiem oficiálně skončilo loni v listopadu.