"Každá vteřina je pro mě nová, každou vteřinu proměňuji v rozkoš a v tu chvíli nasávám půvab novosti. Cokoliv je u mne nového, si užívám všemi doušky a s velikou radostí," vysvětlil Korzu zpěvák.

Kde se však cítí nejlépe? "Tak jako existují bezdomovci, tak já jsem všudedomovec. Všude okamžitě zapouštím kořeny, okamžitě je každé nové místo můj domov. Teď je mým domovem můj obýváček v Praze, zítra budu jinde. Okamžitě vplynu v rytmus té země, ve frekvenci lidí, kteří tam žijí. Miluji nádheru a rozmanitost této planety. Miluji to tam, kde právě jsem. Všude se dá odhalit půvab. Není země, která by ho neměla," vyznal se Daniel Nekonečný.

Recept neprozradím

Skupině Šum svistu v těchto dnech vychází album Best of Šum svistu, které si prý vyžádali fanoušci skupiny. "Chtěli z našich pěti alb ty největší pecky a my jsme je seřadili právě na tuto desku. K tomu jsme ještě nahráli dva dosud nevydané hity Samba King a Sexy Hafanana," upřesnil zpěvák.

Šum svistu se také rozhodl vydal videokazetu se všemi svými klipy. "Vedle toho, že jsou na ní všechny naše videoklipy a zachycena půvabná dobrodružství po celé planetě, tak tam je i návod, jak proměnit každou vteřinu v rozkoš. Jak každý den proměnit ve svátek, aniž je vaše jméno v kalendáři, jak proměnit každý den a každou noc v nekonečnou slavnost navzdory všem Mikešům, kteří vám chtějí zkazit náladu," prozradil Dan.

Svůj vlastní recept na dobrou náladu však zpěvák odmítá prozradit, neboť je prý skryt právě na videokazetě. "Na ní se dozvíte, jak denně vyplout jako ledoborec s rozzářeným úsměvem navzdory všemu, a nedovolit nikomu a ničemu, aby vám nebylo fajn. Radíme, jak v zamračeném dni odhalit sluneční jas."