"Bylo to vůbec poprvé, co jsem měla v ruce zbraň a zkoušela střílet," svěřila se Zedníčková. Střílení ji prý docela bavilo, ale výsledky byly nakonec celkem tristní. Jako skutečná policistka by prý asi neuspěla.

"Když jsem střílela do pevného terče, bylo všechno dobré. Ale když pak přišel pohyblivý terč, kdy jsme měli jakoby střílet na procházející lidi, to mi moc nešlo. To jsem totálně vyhořela," tvrdí herečka.

Po rozvodu si našla milence Lucie Zedníčková se v posledním roce stáhla z mediální scény a jako o herečce o ní nebylo vůbec slyšet. Daleko více se probíral její soukromý život. Loni se po patnácti letech rozešla se svým manželem, producentem Vítem Pokorným, se kterým má pětiletou holčičku Amélii a jedenáctiletého Mikuláše.

Vidět byste ji mohli na gauči

Zedníčková si našla nového milence, hereckého kolegu z Brna Petra Štěpána. V brzké době by se ráda opět vrátila na herecké výsluní, ale zatím čeká na vhodnou příležitost.

"Ve filmu mě teď asi neuvidíte, ale můžete mě vidět například v divadle v Braníku, a nebo také doma na gauči, ale tam vás nepustím," smála se Zedníčková na premiéře pokračování filmu Škodná, který nese název Hrobník.