"Nikdy nezapomenu, jak jsem si způsobila úraz nohy. Jezdila jsem před pár lety jako blbec po sjezdovce, měla na uších sluchátka a skládala texty k písním pro muzikál Johanka z Arku na hudbu svého muže," vzpomínala manželka hudebního skladatele Ondřeje Soukupa.

"A teď jsem si vyhřála nohu na jednom ostrově, kde bylo krásné, horké počasí. A moc mi to pomohlo. Když jsem se vrátila, dělá to zdejší počasí samozřejmě své, ale snažím se ho zatím nevnímat," řekla osobitá porotkyně dvou televizních soutěží Česko hledá SuperStar a X Factoru.

Osvaldovou teď čekají samé příjemné věci. Divadlo Kalich připravuje na září obnovenou premiéru muzikálu Johanka z Arku, který se hrál v Divadle Ta Fantastika od roku 2000 tři léta. Navíc se svým mužem Ondřejem Soukupem tvoří pro Kalich nový muzikál Robin Hood.

Otextovává evergreeny 

"O Robinu Hoodovi existuje spousta filmů a seriálů. My to s Ondřejem chceme pojmout trochu jinak. Neměl by to být klasický muzikál s Hoodem v zeleném kloboučku a s typickými kostýmy. Chceme ho udělat jako férii o tom, že člověk si nemusí nechat všechno líbit," řekla Osvaldová.

Coby dvorní textařka Lucie Bílé připravuje pro Českou slavici nové cédéčko. "Otextovávám evergreeny. A tak si to užívám, protože si pouštím ty známé hlasy se známými texty, které máme všichni rádi, a přetvářím je do češtiny," uzavřela Osvaldová.