Malý muž a velká žena, asi tak by se do dali popsat soutěžící Hana Hrabánková (37), kterou jsme znali již z předchozí epizody, a její přítel Petr, který je současně jejím exmanželem. Hanka má o sobě pochybnosti jako o ženě, a to hlavně kvůli své postavě. Petr naopak přiznává, že se mu líbí „selské typy“ žen, do kterých Hanka momentálně spadá. Její postava se mu ale i tak líbí, ubral by snad jen něco málo na oblasti břicha.

Hana Hrabánková sice dávala svému příteli pořádnou sodu, to když přiznala, že myslí i v této době na nějakého jiného muž, který ji fyzicky přitahuje. Během chvíle si to ovšem nádherně odůvodnila a Petr se hned začal usmívat. Hana nakonec ukázala zdravý rozum, a když se dostala na částku 100 tisíc korun, tak v soutěži skončila. Po dlouhé době si tak někdo odnesl z této drsné reality show peněžitou odměnu.

Extrémní rychlík

Další soutěžící, Radek Hnízdil (46), byl dvakrát rozvedený auditor z Brna. Do studia ho doprovodila jeho první žena Renata, se kterou má dvě dnes již dospělé děti, a také kamarád a kolega Karel.

Pouť Radka Hnízdila soutěží skončila extrémně brzy z důvodu, že odmítl přiznat, že je na uklízení extrémně velký pedant.

Vysokoškolsky vzdělaného auditora působícího extrémně chladným dojmem tak vystřídal hned po dvou otázkách další soutěžící.

Odpověď na všechno

V horkém křesle Hnízdila vystřídal vyučený Pavel Honig (51), který v současné době pracuje jako zahradní dělník. Honig je muž s opravdu velmi pestrou minulostí. Vloupání do bytů, vykrádání aut, alkoholismus, závislost na drogách a jejich prodej – to vše má tento muž za sebou. Za mřížemi strávil více než 10 let svého života.

S Honiga je ale v dnešní době zcela jiný člověk. Přiznal, že úplně jiný směr jeho životu dala jeho současná žena Jana, která s ním byla ve studiu. Honig každou svou odpověď dlouze zdůvodňoval a zdálo se, že má šanci to v soutěži dotáhnout opravdu daleko. Místo toho ale v jedné z otázek začal více než slovíčkařit a nedostal se ani na úroveň sta tisíc korun.