Elsira Booneová skončila po nehodě v nemocnici a nyní herečku žaluje o plat, o který přišla během pracovní neschopnosti. Na tom všem by nebylo nic zvláštního, kdyby se celý incident nestal před rokem.

"Přiznávám, že jsem paní Booneovou skutečně zranila. Je také pravdou, že pak skončila v nemocnici. Nedokáži ale dost dobře pochopit, proč s tím přichází až po roce. Dávno je zotavená a pracuje. Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Budu se určitě bránit," uvedla Spellingová, která nyní povolala zástup právníků, kteří ji budou hájit.

Kolik bude stát "rameno"?

Booneová si při srážce s hereččiným cadillacem vedle drobných zranění zlomila rameno. "Podala jsem na Spellingovou žalobu za ublížení na zdraví a také po ní požaduji finanční odškodné za dobu, co jsem nemohla pracovat. Je jedno, kolik doby od havárie uplynulo. Požaduji satisfakci," řekla novinářům Elsira Booneová.

Kolik peněz po seriálové hvězdě Booneová požaduje, není známo. Zdráhají se to sdělit i právníci Tori Spellingové, kteří vymýšlejí, jak svoji klientku ze sporu dostat bez finanční újmy. Prozatím herečku hájí tím, že byla při havárii oslněna sluncem.