"Brad najednou prohlásil, že už se nemůže dívat na svoje zničené vlasy, a hned začal shánět kontakt na svého kadeřníka Daniela Galvina.

Jakmile se domluvili na schůzce, sedl do letadla a spěchal do Londýna," uvedl zdroj blízký Pittovi pro britský list Daily Star s tím, že kvůli hvězdnému herci stylista velmi ochotně otevřel i mimo klasickou otevírací dobu.

Pitt je stálý zákazník

Jak poté řekli zaměstnanci kadeřnického salónu Daniela Galvina, hvězda filmu Sedm je v podniku pravidelným návštěvníkem. Není prý žádnou výjimkou, že ráno zavolá z Los Angeles, objedná se a večer už sedí v Londýně v křesle před zrcadlem, kde si nechává si upravovat účes.

"Tentokrát šlo o barvení. Brad dorazil úplně zničený a prosil, abychom mu něco udělali s vlasy, které měl velice poškozené od maltského sluníčka. Daniel mu ochotně pomohl, protože Brad patří mezi naše nejváženější zákazníky," uvedla pro Daily Star jedna z kadeřnic, která si nepřála být jmenována.

Kdo to zaplatí?

Otázkou je, kdo Bradovy hvězdné manýry zaplatí. "S největší pravděpodobností půjdou letenka i úprava hercových vlasů z rozpočtu na film. I když se o Pitta stará zhruba deset lidí, včetně osobních stylistek, kadeřnic a kostymérek, máme přece jen rezervní fond. Všichni už totiž Brada známe z předchozích natáčení, a tak je potřeba počítat s tím, že ho může během filmování napadnout doslova cokoliv," prozradil nejmenovaný producent.